Логін:  Пароль:   запам'ятати 
 "Верес"   Форум   Гра   Новини   Матчі   Профіль   Зареєструватись 
 Ставки   Статистика   Правила 
Правила

Правила гри футбольних прогнозів від veres.rivne.ua
Як почати грати?
Як робити ставки?
Як підраховуються очки?

 

Правила гри футбольних прогнозів від veres.rivne.ua

Як почати грати?
Для того щоб почати грати в нашу гру футбольних прогнозів Ви повині бути зареєстрованим користувачем нашого сайту. Реєстрація займає декілька секунд і проводиться тут. Після реєстрації перейдіть у підрозділ «Ставки» нашої гри. Оберіть турнір у якому Ви бажаєте взяти участь натиснувши на відповідний лінк.
Догори

Як робити ставки?
Для того щоб зробити ставки на найближчі матчі перейдіть у підрозділ «Ставки» нашої гри. Відмітьте бажані результати матчів та натисніть кнопку «Відправити». Ставки на матч закриваються за 3 години до його початку.
Догори

Як підраховуються очки?
За кожен правильно вгаданий результат матчу Вам будут нараховуватися очки. Кількість очків для кожного матчу та кожного результату залежить від розподілу ставок усіх гравців та підраховується автоматично за формулою:


де n – кількість ставок на певний результат, а m – кількість гравців що зробили ставки на цей матч.

Таким чином максимальна кількісь очків які Ви можете отримати за один матч наближується до 5. Їх Ви зможете отримати зпрогнозувавши найнеймовірніший результат за думкою решти гравців. У найгіршому випадку за правильний результат Ви отримаєте 1 очко.

Примітка! Кількість очків постійно змінюється аж до закриття ставок на матч. Це пояснюється впливом ставок інших гравців після Вашої ставки.
Догори


Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Copyright ©   veres.rivne.ua |  phpBB |  DaTutorials |  СС |  Tango